Хөдөө аж ахуйн их сургууль

Математик,физик, мэдээллийн технологийн тэнхим (МФМТТ)

Математик програм хангамж мэргэжлээр элсэгчид

2014-2015 оны хичээлийн жилд

Овог

Нэр

1

Мөнхтөр

Баярбаатар

2

Мөнхсайхан

Ганзориг

3

Сайнбаяр

Баярсүрэн

4

Лхамдорж

Оюунсувд

5

Даваачимэд

Эрдэнэтуяа

6

Баттулга

Галбадрах

7

Батхүү

Золбаяр

8

Галиндэв

Цэвэгмид

9

Алтангэрэл

Булганхангай

10

Ууганхишиг

Нандинзаяа

11

Даваасүрэн

Дөлгөөн

12

Алтанхуяг

Энхтуул

13

Эрдэнэсүрэн

Бооёо

14

Оюун

Аюур

15

Давааням

Уянга

16

Гомбо-Ичин

Батгэрэл

17

Авид

Цэрэнсодном

18

Гантөмөр

Аззаяа

19

Бат-Эрдэнэ

Өнөболд

20

Батмөнх

Батжаргал

21

Дашцэрэн

Золжаргал

22

Ганхуяг

Оюунбилэг

23

Цэвээндулам

Буяндэлгэр

24

Баярсайхан

Сайханбилэг

25

Отгонсүрэн

Сарантуяа

26

Сайнжаргал

Тэлмүүн

27

Ариунбат

Дэлгэрбат

28

Хуягбаатар

Эрдэнэтуяа

29

Бердихан

Светлана

30

Ойдов

Дашбат

31

Цогбадрах

Даваасүрэн

32

Баянсүрэн

Урангоо

33

Баясгалан

Эрдэнэбаяр

 

Математик програм хангамж мэргэжлээр элсэгчид

2015-2016 оны хичээлийн жилд

Овог

Нэр

1

Батсуурь

Эрдэнэчимэг

2

Батхолбоо

Энхтуул

3

Отгонбаатар

Алтангэрэл

4

Батсүрэн

Буддорж

5

Мандах

Азжаргал

6

Оросоо

Золжаргал

7

Батбаатар

Батзориг

8

Сосорбурам

Болормаа

9

Үнэнбат

Эрдэнэсувд

10

Ростов

Сугар-Эрдэнэ

11

Батсүх

Зинамидэр

12

Энхбат

Пүрэвсүрэн

13

Дашцэвэг

Баттөгс

14

Тэрбиш

Эрдэнэбаатар

15

Цэдэнбал

Хажыбек

16

Галт

Нямсүрэн

17

Чимэддорж

Түмэнжаргал

18

Сүхбаатар

Баярцогт

19

Эрдэнэбилэг

Лхагвасүрэн

20

Сарантуяа

Батсайхан

21

Батмөнх

Мөнхшүр

22

Батжаргал

Ууганбат

23

Ариунболд

Эрдэнэзул

24

Даваачулуун

Буманзаяа

25

Гонгор

Дашхүү

26

Базаррагчаа

Довуучий

27

Батхүү

Хүрэлтулга

28

Байгальхүү

Мөнхбилгүүн

29

Баяраа

Билгүүн

30

Баярсайхан

Анхбаяр

31

Зоригтболд

Алтаншагай

32

Алтанхуяг

Найманбаатар

33

Батхүү

Галхүү

34

Батбаатар

Дөлгөөн

35

Цогтсайхан

Дүүрэнжаргал

36

Энхзаяа

Эрхээ

37

Ганбаяр

Шинэбаяр

38

Бат-Орших

Баянбат

39

Жаргалсайхан

Энхбилэг

40

Энхболд

Амартүвшинбатнасан

41

Наранмижид

Ганбат

42

Бадрал

Батмягмар

43

Эрдэнэбилэг

Төр-Очир

44

Батмөнх

Мөнхцэцэг

45

Мөнхдэлгэр

Цолмон

46

Шинэбилэг

Цогтбадрах

47

Лхагвасүрэн

Мөнх-Эрдэнэ

48

Болдбаатар

Бямбасүрэн

49

Адъяа

Мандуулан

50

Нэргүй

Золзаяа

51

Ганзориг

Түвдэнням

52

Гантөмөр

Одбаяр

53

Батмөнх

Пүрэвсүрэн

54

Зоригт

Ганболор

55

Давагдорж

Дөлгөөнбаяр

56

Батмөнх

Мөнхтулга

57

Нямдаваа

Нямцэрэн

 

Математик програм хангамж мэргэжлээр элсэгчид

2016-2017 оны хичээлийн жилд

Овог

Нэр

1

Эрдэнэбилэг

Мөнх-эрдэнэ

2

Даваабат

Бэлгүтэй

3

Пүрэвдорж

Чинболд

4

Баянмөнх

Сарантуяа

5

Ариунжаргал

Цэрэнпил

6

Бат-Эрдэнэ

Отгонжаргал

7

Баттулга

Дөлгөөн

8

Батжаргал

Гэлэгжамц

9

Чинбат

Алтансүх

10

Болдбаатар

Алтанзул

11

Төгөлдөр

Баатарсүмбэр-Уул

12

Зоригтчулуун

Нямдолгор

13

Бүүвэйбаатар

Барсболд

14

Оюундэлгэр

Мөнхбат

15

Оюун-Эрдэнэ

Жамбалсүрэн

16

Энхцэцэг

Буянбаатар

17

Хишигбаяр

Түвшинбаяр

18

Хишигсайхан

Гэрэлтуяа

19

Пүрэвдорж

Нямдулам

20

Очирбат

Мөнхзул

21

Нэргүй

Пүрэвсүрэн

22

Мөнхцэцэг

Бэхбаатар

23

Цэнгэлбаатар

Сүхбаяр

24

Болд

Сайханжаргал

25

Төмөрбаатар

Ариундалай

26

Ганбаатар

Баянбаатар

27

Чулуунпүрэв

Эрдэнэчулуун

28

Даваадорж

Орхонтуул

29

Бямбадорж

Төгсжаргал

30

Эрдэнэтөгс

Лхагвадорж

31

Цэнд-Аюуш

Мөнхбаясгалан

32

Болдбаатар

Болд-Эрдэнэ

33

Сандаг-Очир

Бадмаасамбуу

34

Эрдэнэбилэг

Тэмүүжин

35

Алтантулга

Дэшзэвгэ

36

Санлигрэнчин

Норовсүрэн

37

Жигмэддорж

Нандин-Эрдэнэ

38

Базарраднаа

Пүрэвжав

39

Нарууш

Амаржаргал

40

Хосбаяр

ХУЛАН

41

Батчимэг

Шинэбаяр

42

Ишлхүмбэ

Төрмандах

43

Шинэбаяр

Банзрагч

44

Энхжаргал

Хишигдэлгэр

45

Эрдэнэ-Очир

Дашлхагва

46

Мөнхөө

Мөнхзул

47

Ганбат

Амартүвшин

48

энхболд

Баттүвшин

49

Ганболд

Бат-оргил

50

Цолмонбаатар

Зоригтбаатар

51

Эрдэнэсайхан

Алтантулга

52

Билэгдэмбэрэл

Энхжаргал

53

Зоригтбаатар

Мөнх-Эрдэнэ

54

Мөнхжаргал

Энхмөнх

55

Энхчулуун

Болдбаяр

56

Шарав

Нямбаяр

57

Намсрайжав

Явуухулан

58

Дагвасүмбэрэл

Мягмаржав

59

Мөнх-Эрдэнэ

Очирваань

60

Чойжамц

Алтанхишиг

61

Баянжаргал

Амин-Эрдэнэ

62

Төлепберди

Гавдулкарим

63

Галхүү

Ихбаатар

 

ХАА-н мэдээллийн систем мэргэжлийн хөтөлбөрөөр элсэгчид

2014-2015 оны хичээлийн жилд

Овог

Нэр

1

Дорждэрэм

Энхманлай

2

Амаржаргал

Мягмарсүрэн

3

Дамбийхүү

Тамжид

4

Мөнхбаатар

Тэмүүлэл

5

Гансүх

Хишигболд

6

Лхамсүрэн

Гомбосүрэн

7

Ганзориг

Дөлгөөн

8

Тамир

Хонгорзул

9

Батболд

Еркежан

10

Ням

Оюунцэрэн

11

Гантөмөр

Ариунаа

12

Ганчимэг

Цэнд

13

Батсүх

Алтаннаран

14

Мөнхзул

Дашбалжид

15

Ганболд

Отгонжаргал

16

Чинзориг

Шагай

17

Баттулга

Түвшинжаргал

18

Цогзолмаа

Лхагвадулам

19

Нармандах

Дөлгөөн

20

Ганбаатар

Чанцалдаваа

21

Буяннэмэх

Баатарзаяа

22

Байжан

Батырбек

23

Ганбат

Жимсээ

24

Нармандах

Энхзул

25

Эрдээнбилэг

Цэцэгмаа

26

Сүхбаатар

Балжинням

27

Индрайбүд

Отгонуяа

28

Ганчимэг

Дарьхүү

29

Зандар

Дашням

30

Цэрэнтогтох

Мөнхзул

31

Батдэлгэр

Баттүшиг

32

Дорж

Оюун-Эрдэнэ

33

Буяннэмэх

Нандин-Эрдэнэ

34

Мэндбаатар

Мөнхсүрэн

35

Алтантөр

Оюунжарагл

36

Тайванхүү

Сарантуяа

37

Дашцоодол

Баясгалан

38

Чулуунбаатар

Санчир

 

ХАА-н мэдээллийн систем мэргэжлийн хөтөлбөрөөр элсэгчид

2015-2016 оны хичээлийн жилд

Овог

Нэр

1

Жадамбаа

Цэцэгжаргал

2

Батжаргал

Цэнд-Аюуш

3

Дэлгэрмөрөн

Баасандорж

4

Наранчулуун

Билгүүдэй

5

Хишигсүрэн

Жадамбаа

6

Баасансүрэн

Өнөрцэрэн

7

Энхбаатар

Нямдулам

8

Батаажий

Буянзаяа

9

Болдбаатар

Энхсайхан

10

Занабаатар

Саранцогт

11

Пүрэвсүрэн

Баярмандах

12

Гантөмөр

Нинжсүрэн

13

Болдбаатар

Буянзаяа

14

Доосүрэн

Мягмарсүрэн

15

Цэрэнтогтох

Бат-Эрдэнэ

 

ХАА-н мэдээллийн систем мэргэжлийн хөтөлбөрөөр элсэгчид

2016-2017 оны хичээлийн жилд

<

Овог

Нэр

1

Доржпалам

Дамдинжав

2

Номинчимэг

Төгөлдөр

3

Мөнхсайхан

Тэлмэн

4

Батбаяр

Өлзийтогтох

5

Мэндсайхан

Нямхүү

6

Батзаяа

Мөнхдөл

7

Сэлэнгэ

Гэрэлчимэг

8

Пүрэвжав

Буяндэлгэр

9

Отгонтуяа

Отгонбаатар

10

Ганболд

Баторгил

11

Давааням

Бямбадалай

12

Буянтөгс

Тэмүүлэн

13

Мөнхбаатар

Мөнхням

14

Эрдэнэтуяа

Бямбажав

15

Мөнхцэцэг

Тэмүүжин

16

Ганбат

Сайнжаргал

17

Батболд

Мөнхцэцэг

18

Далайхүү

Алтангэрэл

МАНАЙ СҮЛЖЭЭНД НЭГДЭЭРЭЙ
facebook twitter rss rss rss

17024 Улаанбаатар хот, Хан-Уул дүүрэг, Зайсан

Утас: 976-11-341377 Факс: 976-11-341770 И-мэйл: info@muls.edu.mn, admin@muls.edu.mn